Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

1979 yılında Asteknik adıyla fabrikalara fason talaşlı imalat tedarikçisi olarak kurulan firmamız sonraki yıllarda eksantrik pres, kalıphane ve plastik enjeksiyon bölümlerini ekleyerek hizmet alanını genişletmiştir.

1990 lı yıllarda Bisiklet ve Motosiklet sektörüne yedek parça yapan firmalarla da ortak üretim şeklinde işbirliği yapan firmamız ÜSTTEKNİK YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİC.LTD. ŞTİ. adıyla faaliyetine devam etmiştir.

2014 yılında piyasada kabul gören ürünlerin hazır kalıplarını devralarak ürün yelpazesinde güçlü bir çeşitle Bisiklet ve Motosiklet Aksesuar ve yedek parçasında sektörün liderliğine soyunmuştur.

2018 yılında ise artık üretimlerini kendi satış ağıyla sizlere ulaştırmaya başlamış olup gösterdiğiniz ilgi ve alakanın verdiği cesaret ile sürekli yeni ürünler katarak sizlere daha iyi hizmet vermeye ve yeni kuşaklarla devam etmeye kararlıdır.

NEDEN BİZ.

Firmamız kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktadır.   Firmamız Bisiklet ve Motosiklet aksesuar ve yedek parçasında 350 kalemin üzerinde çeşidine devamlı ek yapmak için çaba sarf etmektedir. İstediğiniz miktarda ürün siparişi verebilirsiniz. Ürünlerinizin teslimatını çok hızlı yapabiliriz. Firmanızın markası veya logosu ile ürün üretebiliriz.

SEKTÖRDE KALİTE VE HİZMET ANLAYIŞINDA LİDERLİK YARIŞINDAYIZ.

www.ustteknik.com